Polska Sobotnia Szkoła w Sutton

logo

+44 7555 120012 administrator@szkola303.co.uk

20 Montacute Road, Morden, SM4 6RL

9.30-13.00, Soboty

The child has one intuitive aim: self development

Uroczystości na cmentarzu w Northwood z okazji dnia Wszystkich Świętych

W niedzielę 5 listopada Dyrektor naszej szkoły p. Sebastian Wopiński wraz z liczną grupą uczniów, rodziców i nauczycieli wzięli udział w pięknej uroczystości na cmentarzu w Northwood z okazji dnia Wszystkich Świętych.

Na cmentarzu w Northwood jest pochowanych wielu lotników z polskich dywizjonów RAF, w tym także wielu z Dywizjonu 303. Uroczystości te były współorganizowane przez naszą szkołę i organizację British Poles.

Dziękujemy serdecznie wszystkim za przybycie i za wspólną modlitwę za naszych bohaterów.

Polsko-brytyjskie obchody Dnia Wszystkich Świętych