+44 7922 369091 administrator@szkola303.co.uk

The child has one intuitive aim: self development

Nadzwyczajne warsztaty wokalne

Zajęcia te prowadzi małżeństwo profesjonalnych muzyków, państwo Sylwia i Krzysztof Stępniowie.

Pani Sylwia Stępień jest studentką śpiewu w prestiżowej Guildhall School of Music & Drama w Londynie, absolwentką Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie, założycielką Dziecięcego Studia Muzyki CreARTiveChild w Wiedniu.

Pan Krzysztof Stępień jest absolwentem Musik un Kunst Privatuniversitat w Wiedniu oraz Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie, gitarzystą, wokalistą i nauczycielem z wieloletnim doświadczeniem. Pan Krzysztof jest także finalistą i laureatem międzynarodowych i ogólnopolskich konkursów gitarowych.

Nadzwyczajne Warsztaty Wokalne są przeznaczone dla dzieci w wieku 6 – 10 lat i odbywają się w soboty po zajęciach szkolnych o godzinie 13:15. Czas trwania zajęć to 90 minut.

W programie:
– praca nad dykcją, oddechem i emisją głosu
– praca z mikrofonem
– praca nad interpretacją piosenek
– nauka elementów ruchu scenicznego
– zabawy muzyczno – rytmiczne

W chwili obecnej mamy pełną grupę. Rozpoczęcie nowych zajęć planujemy na styczeń 2018r.

Zapisy pod numerem telefonu 07448961566 lub drogą mailową: sylwia_mazur@yahoo.com