Polska Sobotnia Szkoła w Sutton

logo

+44 7922 369091 administrator@szkola303.co.uk

20 Montacute Road, Morden, SM4 6RL

9.30-13.00, Soboty

The child has one intuitive aim: self development

Uroczystości pod Pomnikiem Lotników Polskich w Northolt

Drodzy Rodzice,

nasza szkoła w tym roku została po raz pierwszy oficjalnie zaproszona przez Komitet Pomnika Lotników Polskich w Northolt do wystawienia pocztu sztandarowego i złożenia kwiatów podczas uroczystości z okazji Bitwy o Wielką Brytanię w sobotę 2 września 2017 roku. Jako szkoła, której patronem jest słynny Dywizjon 303 jest to dla nas szczególne wyróżnienie.

Zwracam się do wszystkich z Państwa, którzy chcieli by wziąć udział w tych uroczystościach o jak najszybszy kontakt ze mną pod adresem mailowym dyrektor@szkola303.co.uk. Prośbę kieruję szczególnie do rodziców uczniów z klas 4 – 9. Potrzebujemy 3 – 5 uczniów którzy będą nieśli flage i proporce. Spotykamy sie przy pomniku w Northolt o godzinie 10. Organizator przewiduje przeprowadzenie próby generalnej o godzinie 10:30, natomiast same uroczystości rozpoczną się o godzinie 12.

Zapraszam do wzięcia udziału w tych uroczystościach.